Rozmarýnový vlásek s panthenolem VÁŽKA

Vyprodáno

Rozmarýnový (NEJEN) tuhý šampon. Lze jej použít i jako mýdlo, takže je to takový 2v1:-)

Šampon je rostlinného původu, s přídavkem uklidňujícího aloe vera, obsahuje kondicionační přísadu.

Zároveň je vysoce pěnivý (pokud mu dopřejete dostatek vody), jeho vysoký obsah glycerínu zajišťuje na pokožce příjemný pocit.

S přídavkem rozmarýnového extraktu, rozmarýnového esenciálního oleje a s panthenolem.

ROZMARÝNOVÝ EXTRAKT prokrvuje vlasovou pokožku, vyživuje vlasové kořínky, čímž podporuje růst vlasů, zlepšuje jejich kvalitu a zabraňuje jejich vypadávání. Eliminuje vznik lupů.

ROZMARÝNOVÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ v aromaterapii podporuje tok energie a krevní oběh. Posiluje organismus, prohřívá a zvyšuje krevní tlak, účinný při melancholii, únavě a nervovém vyčerpání. Není vhodný při vysokém krevním tlaku, horečce, epilepsii, v těhotenství a pro děti do 30-ti měsíců.

PANTHENOL posiluje vlasy, chrání namáhané vlasy, zabraňuje jejich lámavosti a dodává jim lesk, zklidňuje a regeneruje podrážděnou pokožku.

Tento typ tuhého šamponu je mezistupeň mezi klasickým šamponem a přírodním tuhým, takže si na něj pokožka hlavy rychleji zvyká. Celkově jsou tuhé šampony vhodnější pro kratší vlasy.

A jak ho používám já?

Pořádně si namočím vlasy, potom namočím trošku mýdlo a mýdlem kroužím po hlavince tak dlouho, až se vytvoří pěna. Nechám tak 2-3 minuty působit. Z vlastních zkušeností vím, že je to velký skok z "normálních" šamponů na mýdlo, tudíž se nelekejte, pokud budete mít vlasy "drsnější" - pevnější. Nezapomeňte, že neumýváte vlasy, ale pokožku hlavy:-) Po použití mýdla doporučuji kyselý oplach (voda s citronem, nebo voda s jablečným octem), protože se to našim vláskům moc líbí:-) Na závěr můžete použít na konečky vlasů svůj oblíbený kondicionér. A věřte, že jakmile si zvyknete, tak už ho nevyměníte:-)

A když vám nebude vyhovovat jako šampon? No a? Je to zároveň úžasné mýdlo, dokonce i na pleť ;-)

Hmotnost +/- 70g.

Vyrobeno s láskou:-)

79,00 Kč